Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova evden eve nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimize kaliteli, güvenilir, beklentileri aşan bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Şehir içi ve şehirler arası olarak ev taşıyor, tüm Türkiye’ye gidiyoruz.

Çayırova’da yetmişli yıllardan bu yana baban oğla devam eden köklü bir firmayız. Burada bulunan araç parkurumuzdan ve Gebze merkezde bulunan ofisimizden hizmet vermekteyiz.

Taşırken eşyalarınızı son teknoloji, darbeyi sönümleme özelliği olan sargılar ile sarıyor, olabilecek en korunaklı hale getiriyoruz. Bu sayede en uzak mesafelerde dahi en iyi şekilde ve uygun fiyat ile taşıma yapıyoruz.

Çayırova Ev Eşyası Taşıma Hizmeti

Çayırova Ev eşyası taşıma hizmeti bilgi, tecrübe, beceri ve basiret gerektirmektedir. Bunları bir zincirin halkaları olarak düşünmek gerekmektedir. Bu halkalardan her hangi birinin zayıflığı ya da kopması sonucu yapılacak bütün işçilik ve çaba boşa gidecektir.

Taşınmanın aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz. Eşya sargı, mobilyaların sökülmesi, daireden indirilmesi, tercihinize göre A'dan Z'ye eşya paketleme, araca istiflenmesi, daha sonra daireye çıkartılıp büyük eşyaların kabaca yerleşimi, mobilyaların kurulumu ile birlikte tamamlanmaktadır.

İstif şeklinin yanlış yapılması ya da sargının iyi olmaması büyük sorunlar çıkartabilmektedir. Ev taşıma işinde müşteri memnuniyeti sağlamak genellikle zor olmaktadır. Bu nedenle fark yaratabilen firmalar müşterileri memnun etmektedir.

Çayırova Evden Eve Nakliyat
Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova'da Nakliye Hizmeti

Çayırova’da nakliye arıyorsanız sizlere çok yakın bir noktada yer alarak hızlı bir hizmet sağlayabilir ve birebir iletişim kurarak hizmetlerimizi daha iyi tanıtma fırsatı bulabiliriz. Her tür ve boydan nakliye araçlarımız ile şehir içi ve şehirler arası olarak her ile gidiyoruz.

Çayırova ev taşıma işlerinizde bizlere güvenebilirsiniz.

Kocaeli Çayırova bazı tabirlerle İzmit Çayırova olarak’da geçmektedir. Her hangi bir il ya da ilçeden buraya gelmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Evden eve eşya taşıma firmaları içerisinde sizleri en iyi şekilde taşıyacağımıza inanıyor ve sizi bu konuda memnun bir şekilde taşıyacağımızı biliyoruz.

Güvenli Ambabaj Malzemeleri:
Darbeye Sargı Ambabaj Malzemesinin emici niteliği bulunan eşyanın herhangi bir şekilde çizilme ya da çarpma ya karşı koruması ile eşyaların güvenle taşınmasını kolaylaşır.
Paketleme Hizmeti:
Mutfak eşyları (tabak, tencere, bardak, çatal kaşık setleri vb..), vitrin içi ve kıyafetleri kolileme ve paketleme işlemi olarak, A'dan Z'ye güvenli paketleme yapılılır.
Asansörlü Taşıma Hizmeti:
3. kat ve üzeri binalara taşınmak istediğinizde, asansörlü nakliye hizmeti devreye girer. Bunun için çevrenin elverişli olması yeterlidir.
Eşya Depolama Hizmeti:
Çeşitli nedenlerden dolayı eşyanızın korunaklı bir yerde saklaması ya da önceden eşyaların alınıp ileri tarihli taşınması durumunda, eşya depolama hizmeti sunmaktayız.
A'dan Z'ye Eşya Paketleme Fiyatları
Bilgi 1+1 Eşya 2+1 Eşya 3+1 Eşya 4+1 Eşya 5+1 Eşya
A'dan Z'ye Eşya Paketleme Hizmeti
Mutfak, vitrin içi ve kıyafetleri koli ile paketleme.
500 TL 1.000 TL 1.500 TL 2.000 TL 2.500 TL

Çayırova Şehirler Arası Ev Taşıma Firmaları

Çayırova şehirlerarası ev taşıma firmaları içerisinden bizi tercih ederseniz sizlere her yerde homojen bir taşıma sunabilir ve gerçek anlamda iyi bir hizmet verebiliriz.

Taşıma araçlarımız kapalı çelik kasa olup eşya taşıma işi için özel olarak tasarlanmışlardır. İçlerindeki sabitleme milleri ile eşyalarınız kıpırdaman ve titreşime maruz kalmadan en uzak mesafelere en iyi şekilde gitmektedir.

Çayırova evden eve nakliyat olarak bu iş için gerekli öngörülerde bulunan şirketimiz en iyi taşımayı gerçekleştirmek için gereken her şeyi önceden düşünmüştür.

Bu sebeple portföyümüzdeki müşterilerimiz gönül rahatlığı ile eşyalarınızı bizlere teslim etmekte, taşımanın iyi bir şekilde gerçekleşeceğinden emin olmaktadırlar.

Çayırova'da Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Çayırova'da hizmet verdiğimiz en yakın mahallelerden, Türküye'nin dört bir yanına güvenli taşımacılık sunuyoruz.


Çayırova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye'nin her bir yerine en uygun ve şeffaf fiyatlar ile taşımacılık sağlıyoruz. Aşağıda ki tabloda Çayırova'dan İstanbul'a, İzmir'e, Ankara'ya, Kayseri'ye, Konya ve Antalya'ya taşıma ücretleri yer alır.

Çayırova Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Nereden / Nereye 1+1 Eşya 2+1 Eşya 3+1 Eşya 4+1 Eşya
Çayırova - İstanbul Nakliyat Fiyatı
53,7 km. Yaklaşık 2 Saat
1.750 TL 2.000 TL 2.350 TL 2.700 TL
Çayırova - Ankara Nakliyat Fiyatı
405 km. Yaklaşık 7 saat 8 dakika
3.330 TL 3.630 TL 3.930 TL 4.230 TL
Çayırova - İzmir Nakliyat Fiyatı
434 km. Yaklaşık 6 saat 57 dakika
3.500 TL 3.800 TL 4.100 TL 4.400 TL
Çayırova - Kayseri Nakliyat Fiyatı
764 km. Yaklaşık 10 saat 48 dakika
5.480 TL 5.780 TL 6.080 TL 6.380 TL
Çayırova - Konya Nakliyat Fiyatı
564 km. Yaklaşık 9 saat 24 dakika
4.284 TL 4.584 TL 4.884 TL 5.184 TL
Çayırova - Antalya Nakliyat Fiyatı
620 km. Yaklaşık 10 saat 5 dakika
4.620 TL 4.920 TL 5.220 TL 5.520 TL
Fiyatlara asansörlü nakliye, paketleme ve kolileme hizmeti dâhil değildir!
Kat sayısı 3 ve üstü olduğunda asansörlü taşıma sağlanarak fiyata dâhil edilir.
A'dan Z'ye paketleme ve kolileme hizmeti istenildiğinde, oda sayısına göre + 500 TL dâhil edilir.

Diğer şehirler arası nakliye fiyatlarını öğrenmek için, nakliye fiyat hesaplama formunu kullanabilirsiniz.


Çayırova Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org