Gebze Ev Taşıma Hizmetleri

Gebze Ev Taşıma Hizmetleri şehir içi ve şehirler arası olarak zamanında ve kaliteli bir hizmet sunmak için kurulmuştur.

Burada Sultan Orhan mahallesinde bulunan ofisimizden müşterilerimiz ile diledikleri takdirde yüz yüze görüşme imkanı sunuyor ya da ücretsiz eskperlik hizmetimiz ile evlerinize misafir oluyor, eşyalarınızı yerinde inceleyerek fiyatlandırma yapıyoruz.

İl içi ya da il dışı olarak Türkiye’nin bütün bölgelerine eşya transferi yapıyor, sizlere büyük kolaylıklar sağlayarak evinizi taşıyoruz. Seksen bir ilimizden eşyalarınızı İzmit Kocaeli Gebze ve İstanbul bölgesine geri dönüş olarak getiriyor oradaki nakliye araçlarımızın bu şekilde sirkülasyonunu sağlayarak Türkiye içerisinde dolaştırıyoruz.

Gebze Ev Taşıma Hizmetleri
Gebze Ev Taşıma Hizmetleri

Gebze Ev Taşıma Hizmetleri ile sorunsuz ve profesyonel bir taşımacılık vaat ediyoruz. Eşyalarınızı çift oluklu kalın naylon patpat malzemelerimiz ile tamamen sarıyor, bağlama halatları ile bağlayarak taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Genellikle kat durumunun üç den yüksek olması durumunda teleskopik raylı asansör ile kolay, hızlı ve güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ev Taşıma İletişim: 0507 703 08 01

Kapalı çelik kasa nakli araçlarımızın kasa içleri konturplak malzeme ile kaplıdır. Tabanları ise plywood malzeme ile döşenmiş olup, bu sayede eşyalarınız üzerlerinden kolayca akmakta ve sürtünme yüzeyi olmadığı için zarar görmemektedir. Bizler eşyalarınızın güvenliği için gereken bütün koşulları düşünüp, kullandığımız malzeme ve ekipmanları buna göre oluşturmaktayız. Dört mevsim, her türlü hava koşulunda çalışma yapabilmekte, eşyalarınızı yağış durumundan etkilenmeden en uzak mesafelere dahi transfer etmekteyiz.

Gebze’de sorunsuz bir ev taşıma hizmeti almak ve bu işi gönül rahatlığı ile yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin her türlü istek ve beklentilerine uyuyor, bekledikleri hizmeti onlara sunuyoruz. Eşyalarınıza istediğiniz özeni gösteriyor, onları yıllardır edindiğimiz tecrübe ve ustalıkla taşıyoruz. Gebze Ev Taşıma iletişim: 0507 703 08 01 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon açtırabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz her türlü bilgi ve öneri alımları için gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Sormak istediklerinizi ve aklınıza takılanları günün her saati telefonda bekleyen temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Kocaeli Güven Nakliyat olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için hazır beklemekteyiz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org