Gebze Şehir İçi Nakliyat

Gebze Şehir içi nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, sizlere bu konuda beklentilerinizi aşacak şekilde bir hizmet sunabiliriz. Memnuniyet garantisi ile taşımanızı gerçekleştirebiliriz.

Eşyalarınızı Gebze’nin bütün mahallelerine taşıyabildiğimiz gibi, Kocaeli’nin (İzmit) bütün ilçe ve mahallelerine taşıyoruz. Dilerseniz Şehirler arası olarak da Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Gebze Şehir İçi Taşımacılık

Gebze Şehir içi taşımacılık, genellikle aynı gün bitirilen bir hizmettir, Üçe ayrılan hizmet şekillerimizden müşterilerimiz genellikle standart hizmet olanı seçmektedir. Bu hizmette tabak, çanak, kitap, giysi, kıyafet gibi ufak tefek ve özel eşyalar eşya sahibi tarafından toplanmak koli ve poşetlenmektedir.

Geri kalan bütün mobilya ve beyaz eşyalar firmamız tarafından sökülüp paketlenip, gittiği yerde tekrar kurulumu yapılmaktadır. Fakat normalden büyük bir ev taşınacaksa, eşyalar özel yapım ya da farklı bir uygulama ile taşınması gerekiyorsa, A’dan Z’ye dediğimiz toplama hizmet veriliyor ise bu taşıma 2 belki 3 günü bulabilmektedir. Toplamalı taşıma uygulamasında bütün eşyalar firmamız personelince toplanmakta, müşterimize anahtar teslimi bir hizmet sunulmaktadır.

Gebze’de şehir içi taşınmak için en doğru adresta olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bizler en iyi olmak için çok çalıştık ve fark yaratmak içinde ayrıca üstün bir çaba ile çalışmaktayız. Memnuniyet sağlıyoruz, korunaklı taşıyoruz, hassasiyetlerinize özen gösteriyoruz, istek ve beklentilerinize uyuyoruz.

Her yere gidiyor, her il ve ilçede hizmet veriyoruz. Gebze Sultan Orhan mahallesinde olan ofisimizden hizmet verdiğimiz mahalleler:

Mahallelerinden Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine eşya taşıyoruz.

Gebze Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
Gebze Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Güvenli Şehir İçi Taşıma Hizmeti

Güvenli Şehir İçi Taşıma Hizmeti ile daha konforlu nakliye gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı kendi kalın ambalajlarımız ile sarıyor, bu sayede oluşabilecek her türlü olumsuzluklardan koruyor, işini bilen alanında uzman taşıyıcı personel ile taşıyor, usta mobilyacılarımız ve marangozlarımız ile en zor mobilyaları bile en iyi şekilde söküp takıyoruz. Kapalı kasa taşıma araçları ile taşımayı gerçekleştiriyor, bütün il ve ilçelerde aynı kaliteyi sunuyoruz.

Şehir İçi Beyaz Eşya Taşımacılığı

Beyaz eşyalarınızı taşırken uyulması gereken her türlü kurala uyuyoruz. Çamaşır makinasının sabitleme millerini takıyor, taşımayı ondan sonra gerçekleştiriyor, teknesinin yerinden çıkmasını ve zarar görmesini engelliyoruz.

Buzdolabınızın taşınmadan en az 24 saat önce fişinin çekilmesini ve kapılarının açılarak buzlarının çözdürülmesini tavsiye ediyor, taşınma bittikten sonra da en az 12 saat çalıştırılmaması gerektiğini müşterilerimize aktarıyoruz.

Lcd televizyonlarınız ise en sağlıklı olarak kendi orijinal kutusunda gideceği için, kendi kutusu ile taşınmasını öneriyoruz. Klima gibi cihazlar ise kendi yetkili servisinde sökülmesi gerekmekte, bakır boru bağlantıları söküldükten sonra ağızları bant gibi bir malzeme ile kapatılarak içlerine toz girmesinin önlenmesi gerekmektedir.

Gebze şehir içi nakliyat olarak yıllardır taşıma işi yapmakta ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile eşyalara nasıl davranmamız ve neler yapmamız gerektiğini iyi bilmekte ve hiç bir deneyimimizi göz ardı etmeden her işi kuralına göre yapmaktayız.

Biz işimizi iyi yaptıkça müşterilerimiz bizi tercih etmekte, gün geçtikçe daha çok kitleye hitap eder hale gelmekteyiz. Bu yüzden kendimizde dahil, müşteri temsilcilerimiz ve çalışanlarımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi, daima güler yüzlü olmayı telkin ederek, müşterilerimizin bizden memnun olmasını sağlıyoruz.

Gebze Şehir İçi Nakliyat Fiyatları
Nereden / Nereye 1+1 Eşya 2+1 Eşya 3+1 Eşya
Gebze - Arapçeşme Nakliyat Fiyatı
1,1 km. Yaklaşık 1 Saat
954 TL 1.104 TL 1.404 TL
Gebze - Yenikent Mahallesi Nakliye Fiyatı
4,2 km. Yaklaşık 1 Saat
966 TL 1.116 TL 1.416 TL
Gebze - Hürriyet Mahallesi Nakliyat Fiyatı
4,9 km. Yaklaşık 1 Saat
1.000 TL 1.150 TL 1.450 TL
Gebze - Beşevler Mahallesi Nakliye Fiyatı
2,4 km. Yaklaşık 1 Saat
958 TL 1.108 TL 1.408 TL
Gebze - Hatipler Nakliyat Fiyatı
38,6 km. Yaklaşık 2 Saat
1.552 TL 1.852 TL 2.152 TL
Gebze - Cumaköy Nakliye Fiyatı
46,1 km. Yaklaşık 2 Saat
1.584 TL 1.884 TL 2.184 TL
Fiyatlara Asansörlü Nakliye Dâhil Değildir!
Kat sayısı 3 ve üstü olduğunda asansörlü taşıma sağlanarak fiyata dâhil edilir.

Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org