Gebze Eşya Taşımacılığı

Gebze ilçesi Kocaeli iline bağlı il olma potansiyeli yüksek, sanayileşmenin yoğun olduğu bir ilçedir. Bu yönü sayesinde oldukça göç almakta ve nüfusu giderek çoğalmaktadır. Bundan mütevellit yapılaşma her geçen gün daha da artmakta, ev nakil işleride bununla doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti ile bu yöndeki talepleri karşılamakta ve istediğiniz nakliye aracı ile taşıma gerçekleştirmekteyiz. Şehir dışı taşımalarımızda parsiyel nakliye ile birden fazla eşyayı birleştirmekte bu sayede en uygun fiyatları sunarak, bütçenize yormadan taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Gebze Eşya Taşımacılığı
Gebze Eşya Taşımacılığı

Gebze eşya taşımacılığı taleplerinizde bizlere ulaşarak ve müşteri temsilcilerimizin sizlerden istediği bilgileri cevaplayarak nakliye fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Kamyon, kamyonet, tır, panelvan hatta minivan araçlarımız ile her türlü taşıma taleplerinizi karşılayabiliyor, bu araçlarımızın kasalarının kapalı olması sayesinde hiç bir meteorolojik durumdan etkilenmeden eşya transferlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Toplu olarak ev, fabrika ya da kurum taşımalarınızı gerçekleştiriyor, iyi bir planlama ile bunu en iyi şekilde yapıyoruz.

Gebze eşya taşımacılığı hizmeti verebilmek için firmalar ulaştırma bakanlığının belirlemiş olduğu belli başlı kurallara uyarak belgeler almakta ve bu belgeler ile bu faaliyeti gerçekleştirmektedir. Firmamız gerekli bütün belge ve yetkinlik belgelerine haiz olup, senelerdir bu işi yapmaktadır.

Taşıma faaliyetlerine 60’lı yılllarda sadece kuru yük olarak başlayan firmamız, zamanla hizmetlerini şekillendirerek kuru yük taşımacılığının yanında evden eve nakliyat sektörünede girmiş ve bu işi uzun yıllardır devam ettirdiği için gerekli olan tecrübe ve bilgi birikimini edinmiştir.

Bu sayede taşımanın türü ne olursa olsun, sorunsuz ve beklenildiği gibi kaliteli bir hizmet sunuyor ve istenmeyen durumlara anında çözüm getirerek müşteri mağduriyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Gebze eşya taşımacılığı işinde lider olan firmamız yüksek oranda sağladığı müşteri memnuniyeti sayesinde tercih edilme oranı oldukça yüksek ve müşteri portföyümüz oldukça geniştir.

Her türlü eşya taşıma talepleriniz için sizlere 7 gün hizmet vermekteyiz. Günün her saati bize ulaşabilirsiniz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org