Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul bölgesinde’de faaliyetlerde bulunan firmamız, Pendik’te şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmeti vermektedir. Taşımalarımızda büyük bir oranda müşteri memnuniyeti sağlamakta, her geçen gün kalite standartlarımızı yükselterek, sorunsuz ve profesyonel bir taşımacılık faaliyeti icra etmekteyiz.

Eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarmakta, mobilyalarınızı söküp takmaktayız.

Pendik Evden Eve Nakliyat yıllardır icra ettiğimiz bir iş kolu olup, kapalı kasa nakliye araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Mevsimsel olaylardan etkilenmeden en uzak mesafelere dahi taşıma yapmakta ve her ile gitmekteyiz.

Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik İstanbul iline bağlı her geçen gün gelişen ve dışarıdan yoğun göç alarak büyüyen bir ilçedir. İlin doğusunda kalan bu ilçe doğuda Tuzla batıda Kartal Kuzeyde Kurtköy’ün arasında kalmaktadır. Pendik ilçesinin mahalleri olan;

gibi mahallelerinde firmamız sürekli taşıma yapmaktadır.

Pendik Ev Taşıma Hizmeti

Duruma göre kamyon, kamyonet, tır ve panelvan araçlarla gerçekleştirdiğimiz ev taşıma işlerini, katların yüksek olduğu, merdivenlerin dar olduğu ve gerekli görüldüğü durumlarda asansörlü olarak gerçekleştirmekteyiz. Pendik evden eve nakliyat hizmetimizi her zaman müşteri dostu olarak ve sizin açınızdan düşünerek yapmaktayız. İlden ile taşımacılık hizmeti ile bütün illerde bizleri görebilirsiniz.

Taşıma işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce görüşmelerde fiyatlandırma yapmak için gerekli olan bir kaç önemli husus vardır. Bunlardan ilki evinizin kaç oda ve salon olduğudur.

Bunların ardından sırası ile eşya içeriği, katlar, aracın binaya yaklaşma mesafesi, asansör kurulması ya da bina asansörünün kullanılması, marangoz işlerinin yoğunluğu, farklı uygulama gerektiren mobilyalar, para kasası, piyano ya da antika eşyalar gibi durumlar.

Bunları belirledikten sonra bazen müşterilerimizden eşya resimleri istemekte, bazende ücretsiz olan ekspertiz hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Problemsiz bir taşıma için gerekli bütün bilgileri en ince ayrıntısına kadar almakta, taşıma günüde tam teçhizatlı olarak nakliye aracımız ile binanızın önüne gelmekteyiz.

İyi bir taşıma yapmak için gerekli bütün teknik ve bilgi altyapımız ile özenli ve güzel bir hizmet veren Pendik evden eve nakliyat müşterilerini her daim memnun etmektedir. Bu itibarla her zaman olumlu referanslarınız ile her zaman yoğun talep almaktayız.


Pendik Nakliyat İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org