Gebze İçi Evden Eve Nakliyat

Gebze İçi Evden Eve Nakliyat ta 30 yılı aşan tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile en sağlıklı ve güvenli taşımayı gerçekleştirecek düzeydeyiz. Gebze içi evden eve nakliyat dışında Türkiye’nin dört bir yanına yaptığımız transferler ile de yüzde yüz müşteri memnuniyetimiz ile çokça beğeni almaktayız. Kiracı olanlar ya da kendilerine ev alıp buraya yerleşmek isteyen müşterilerimiz genellikle şehir içi taşımalar gerçekleştirmektedir.

Bundan mütevellit kendileri iyi ve güvenilir bir nakliyeci arayışına girmiş ve bizlere ulaşmışlardır. Gerek bizlere güvenerek gerekse yaptığımız taşımaların referansları ile bizlere güvenen müşterilerimize her zaman daha da iyi hizmet vermek için özenle çalışmakta ve hassasiyetlerine önem vermekteyiz. Özel istek ve beklentilerini dinleyerek, ayrıca önceden yaptığımız ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyulan çalışmayı belirleyerek buna göre yeterli teknik ve donanım ile ve gerekli personel ile taşıma adresine gelmekteyiz.

Taşımalarının çoğunluğunu uzun yol olarak yapan firmamız, bu tecrübeyi şehir içinde uygulayarak sorunsuz ve profesyonel olarak işini yapmakta, taşınan kişilerde bu oranda memnun kalmakta ve beklentilerinin üzerinde bir hizmet almaktadırlar.

Temsilcilerimiz müşterilerimiz ile görüşmelerde günü belirledikten sonra bizler de gerekli malzeme ve ekibi alarak adrese gelmekteyiz. Taşınma başlamadan önce, binanın önünde kamyon yanaştırılacak yerin müsait olması, varsa araçların kaldırılması ve diğer araçların park etmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Taşıma işi trafiği akışını zorlaştıracak ya da durduracak veyahut tehlikeye sokacak şekilde olamaz. Bunlara müşterilerimizin özellikle dikkat etmesini istemekteyiz.

Gebze İçi Evden Eve Taşıma
Gebze İçi Evden Eve Taşıma

Gebze içi evden eve nakliyat, Gebze’nin mahalleleri arasında olan ve kısa mesafede gerçekleşen ev taşıma işlemleridir. Bu işlemlerde müşterilerimiz genellikle standart taşıma olarak tabir ettiğimiz taşıma şeklini tercih ederler. Bu hizmetimizde tabak, çanak, kitap, giysi, yatak yorgan vs ufak eşyalar taşınacak kişi tarafından kolilemesi yapılmakta, diğer mobilya ve beyaz eşyalar ise firmamız tarafından sökülüp paketlenmekte ve gittiği yerde kurulumu yapılmaktadır. Toplamalı hizmetimizde ise her şeyi şirketimiz yapmakta müşterilerimiz sadece özel eşyalarını almaktadırlar. Bazen de sadece evden eve nakliyat kamyonu istenmekte ve bizlerden araç temin etme dışında her hangi bir hizmet talebi istenmemektedir.

Bizler de müşterilerimiz isteklerine göre hareket ederek her türlü taşıma durumuna göre hizmetimizi şekillendiriyoruz. Gebze içi evden eve nakliyat taleplerinizi temsilcilerimiz her zaman telefon başında beklemekte, sizlere detaylı açıklama yapabilecek ve her türlü soru ve önerilerinizi karşılayabilecek düzeydedirler. Gebze şehir içi nakliyat tercihiniz bizden yana olsun, ev taşıma işiniz profesyonelce ve güvenle olsun.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org