Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat firması olarak bölgemizde lider konumunda olup, Türkiye’nin seksen bir iline gidebilen tek firma olmaktan gurur duyuyoruz. Araçlarımız Türkiye’nin her yerinde Kocaeli ilimizi temsilen ismi ile dolaşmaktadır.

Gebze Taşımacılık'ta Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Gebze Eşya Paketleme
Gebze Eşya Paketleme

Eşyalarınızı kırmızı, beyaz, mavi, ya da yeşil olan 1. Kalitedeki geri dönüşümlü atık maddelerden yapılmayan, bizzat ilk üretim olan baloncuklu naylonlarla sarıyoruz.

İlk üretim baloncuklu naylonlar diğerlerine göre daha maliyetli olsa da, sarım olarak yumuşak bir malzemedir ve eşyalarınız içerisinde daha sağlıklı nakil olmaktadır.

Bu malzeme darbeyi yumuşatır ama yırtılmaya karşı mukavemet gösterir. Bu sayede sıra dışı durumlarda ya da yoldaki bozukluklarda olası hasarlar ortadan kalkar.

Bizler daima sizlerin emanetlerinizi düşünüyor ve gereken bütün ihtiyati tedbirleri alıyoruz.

Gebze Evden Eve Taşımacılık'ta Kullanılan Araçlarımız

Araçlarımız kapalı kasa, içerisine su almayan ve içerisinde eşyalarınıza zarar verecek çıkıntısı olamayan, tamamen eşya taşınması için tasarlanmış, ulaştırma bakanlığı tarafından ev ve ofis eşyası taşımaya yönelik belgelendirme olan K3 yetki belgeli araçlardır. Ayrıca araçlarımız kaskolu olup, eşyalarınız da kasko teminatı altında gitmekte, müşterilerimiz olası durumları düşünmek durumunda kalmamaktadır. Sizler rahat edin diye bizler her şeyi düşünmekteyiz.

Gebze Nakliyat Montaj ve De-montaj Hizmetimiz

Konusunda uzman personelimiz güvenli taşıma, eşya paketleme, mobilya de-montaj ve montajı konusunda gerekli eğitimlerini alarak itinalı bir taşıma için hazırdır.

Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sıra dışı durumlar da ya da sizlerin hasarlı mobilyalarınızı dahi teslim aldığından daha sağlam bir şekilde elindeki imkanlar dahilinde onararak sizlerin memnuniyetinizi maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Ayrıca müşterilerimiz arzu ettiği takdirde gerçekleştirdiğimiz toplamalı taşımalarımızda çift oluklu koli kullanmakta, kırılacak tabak, bardak, porselen ve diğer eşyalarınızı öncelikle kraftlı kağıt ile sarmakta aralarını ve çevresini şilte ile besleyerek sağlıklı bir kolileme yapmaktayız.

Kırılacak kolilerin üzerine beyaz kağıtla işaretleme yaparak bunların anlaşılır olmasını ve görsel olarak seçiciliğinin artmasını sağlamaktayız.

Gebze Evden Eve Taşımacılık bizim işimiz ve biz bu konuda yetkiniz. Sizleri de ailemize katılmaya bekliyoruz.

Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile yüksek katlarda ya da merdivenlerin taşımaya engel teşkil edecek derecede dar ve kullanışsız olması durumunda, büyük kolaylıklar sağlıyor, zamandan tasarruf ettirip, eşyaların daha sağlıklı taşınmasını gerçekleştirebiliyoruz.

Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyor, hizmet çeşitlendirmesi yaparak gerekli kolaylığı ve alternatifleri sağlıyoruz. Bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Nakliye Fiyat Hesaplama aracını kullanarak fiyatlar hakkında ortalama bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Nereden / Nereye 1+1 Eşya 2+1 Eşya 3+1 Eşya
Gebze - İstanbul Nakliyat Fiyatı
68,8 km. Yaklaşık 4 saat 23 dakika
1.672 TL 1.416 TL 1.772 TL
Gebze - Ankara Nakliyat Fiyatı
400 km. Yaklaşık 7 saat 15 dakika
2.500 TL 2.800 TL 3.100 TL
Gebze - Konya Nakliyat Fiyatı
655 km. Yaklaşık 9 saat 48 dakika
3.520 TL 3.820 TL 4.120 TL
Gebze - Eskişehir Nakliyat Fiyatı
266 km. Yaklaşık 6 saat 17 dakika
1.964 TL 2.264 TL 2.564 TL
Gebze - Bursa Nakliyat Fiyatı
119 km. Yaklaşık 4 saat 38 dakika
1.376 TL 1.676 TL 1.892 TL
Gebze - Antalya Nakliyat Fiyatı
662 km. Yaklaşık 10 saat 48 dakika
3.548 TL 3.848 TL 4.148 TL
Fiyatlara Asansörlü Nakliye Dahil Değildir!
Kat sayısı 3 ve üstü olduğunda asansörlü taşıma sağlanır.

Gebze Evden Eve Nakliyat İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org