Mutlukent Evden Eve Nakliyat

Gebze Mutlukent evden eve nakliyat olarak müşterilerimize, mutlukent ve civarında kaliteli, profesyonel bir ev taşıma hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınızı burada bulunan bloklardan alıyor ister şehir içi isterseniz şehirler arası olarak istediğiniz bütün bölgelere taşıyoruz. Kocaeli ilinin Gebze ilçesi Yenikent mahallesinde bulunan Mutlukent genellikle bloklardan oluşan yapısı ile bilinmektedir. Bu bloklara doğadan esinlenen güneş, fırtına, rüzgar gibi isimler verilmiş ve burası kendine özgü yapısı ve rahat olan ortamı ile çokça tercih edilen bir yer olmuştur.

Buranın ulaşım ağı çok iyi Sabiha Gökçen havaalanına da servisleri vardır. Son yıllarda yapılan yeni yapılarla birlikte giderek büyüyen bir potansiyele sahip ve yoğun bir taşıma gerçekleşen bir bölgedir.

Mutlukent Evden Eve Nakliyat
Mutlukent Evden Eve Nakliyat

Bizler eşyalarınızı Mutlukent'te olan bloklarınızından almadan önce onları kalın ambalaj malzemelerimiz ile tamamen sarıyor, mobilyalarınızı bütün bağlantı parçaları ile birlikte söküyor, ardından kamyona taşıyarak kasa içerisinde istif yapıyoruz.

Daha sonra eşyalarınızı il içinde ya da Türkiye’nin her hangi bir iline götürüyor, yeni evlerinize çıkartıyoruz. Mobilyalarınızı kuruyor, beyaz eşya bağlantılarını da yaptıktan sonra eşyalarınızı size teslim ediyoruz.

Mutlukent Evden Eve Taşımacılık

Mutlukent Evden Eve Taşımacılık ile eşyanızın yoğunluğuna göre on teker kamyon, altı teker kamyon ya da kamyonet ile taşımanızı gerçekleştiriyoruz.

Mutlukent Evden Eve Taşımacılık
Mutlukent Evden Eve Taşımacılık

Taşıma araçlarımız kapalı kasa olup içlerinde eşyayı sabitleme konsülleri ve düz mukavva ya da halı fleks yüzey bulunmaktadır.

Tabanları eşyalarınızın içerisinde kolayca akıp istenilen yere taşınması için plywood malzemeden yapılmadır. Eşyalarınızın bir yüzeye sürtünmeden ve vibrasyona uğramadan yolda başına gelebilecek her türlü hasar durumundan kaçınmak için teknik ve teçhizat olarak bütün önlemler alınmıştır.

Her türlü hava koşuluna karşı etkilenmeden en uzak mesafelere bile eşyalarınız dairenizden alındığı gibi taşınmaktadır.

Kocaeli Gebze Mutlukent Evden Eve Nakliyat hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon açtırmak, taşınmaya başlamadan önce vereceğimiz tavsiyeleri öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, sorunsuz bir taşımada alınacak her türlü önlemle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her biri konusunda yetkin ve deneyimli personellerimiz ve müşteri temsilcilerimiz, sizlerden gelecek olan, soru, öneri, istek ve beklentileri karşılayacak, gerekli her türlü bilgilendirmeleri yapacak yetkinliktedirler.

Mutlukent Evden Eve Eşya taşıma işini en iyi bizler yapıyoruz ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası olarak taşımalarınızda bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Mutlukent Evden Eve Nakliyat İletişim Bilgileri

Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org