Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze Nakliyat Firmaları içerisinde ev eşyası taşıma ve kuru yük taşımacılığında önde gelen firmalardan biriyiz. Şirketimiz merkez ofisinin bulunduğu Gebze’den yürüttüğü koordinasyon ve çağrı merkezi faaliyetleri ile tüm Türkiye’de kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık icra etmektedir. Taşıma araçlarını ülkemizin her yanına göndermekte ve buradan eşyalarınızı alıp istediğiniz yere transfer etmektedir.

Evden Eve Nakliyat faaliyetimiz ile mobilya aksamlarınızı usta mobilyacılarımız ile söküyor, daha sonra bütün eşyalarınızı baloncuklu patpat naylonlarımız ile sarıyor, kamyon içerisinde sırasına göre istifliyoruz. Yeni hanenize vardıktan sonra bir yandan mobilyalarınızı kurmaya başlıyor, diğer yandan da eşyalarınızı indirerek istediğiniz dizilimde evlerinize yerleştiriyoruz.

Gebze Nakliyat Firmaları
Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze şehir içi ve şehirler arası taşımacılık olarak her zaman müşteri memnuniyet odaklı çalışmakta, beklenti ve isteklerinizi önemsemekte, en profesyonel personeller ile çalışmakta ve güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Taşınmak gibi zor ve zahmetli bir işi size kolaylaştırmak en büyük gayemizdir.

Gebze Evden Eve Nakliye Firmaları

Günümüzde fazlaca çoğalan nakliye firmaları bu sektörde kaliteyi de düşürmüşlerdir. Eşyaya nasıl davranacağını bilmeyen, kurumsallığın anlamını bile bilmeden kurumsal olduğunu iddia eden, size her garantiyi veren bu kişiler, taşıma günü geldiğinde gerçek yüzlerini göstermekte ve üzücü sonuçlar meydana getirmektedirler. Amaçları sadece günü kurtarmak ve ne olursa olsun kendisini arayan müşteriyi kaçırmamak olan bu kişilerden uzak durmak gerekmektedir.

Gebze Nakliyat Firmaları
Gebze Nakliyat Firmaları

Eşyalarınızı taşımadan önce buzdolabınızın fişinin bir gün öncesinde çekilmesi ve kapısının açık bırakılıp buzlarının çözülmesi gerekmektedir. Taşıma personellerimiz eve geldiğinde çamaşır makinenizin sabitleme millerini takıp taşımasını öyle gerçekleştireceklerdir. Mobilyalarınızı sökecek olan ustamız, modüler mobilyalara nasıl davranacağını bilip bu doğrultuda hareket edecektir.

Mobilya saplamalarınızı yerlerinden nazikçe çıkaracak, bir şey olmaz mantığıyla hareket edip üzerinde bırakmayacaktır.

Daha sonra yeni evinize taşındığınızda, buzdolabınızın fişini 12 saat sonra takmanız gerekmektedir. Taşıyıcı personelimiz çamaşır makinesini kurarken su bağlantılarını yapacak ve taktığı sabitleme millerini sökeceklerdir. Mobilyacımız ise istediğiniz yere mobilyalarınızı kuracak ve size eşya teslimatı sağlanmış olacaktır.

Firmamız taşınma bittikten sonra dahi, müşterilerimizin isteklerini önemsemekte ve her zaman memnun kalmış müşteri portföyü oluşturmaya çalışmaktadır. Bizlerden memnun kalan müşterilerimiz bizleri tavsiye etmekte ve bizlerde bu sayede daha büyük bir firma olma yolunda basamakları hızlıca çıkmaktayız. Kocaeli Gebze’de bulunan ofisimizden bizleri ziyaret etmek isteyen müşterilerimizi her zaman bekliyoruz. Kocaeli’nin bütün ilçelerinde hizmet veriyor, eşya taşımalarını Türkiye’nin her yerine yapıyoruz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org