Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Pendik Kurtköy evden eve nakliyat ile buradaki ev taşıma şirketlerini arayan müşterilerimize ulaşmak ve iyi bir hizmet vermek için bulunuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin aradığı özellikleri sunuyor, en korunaklı şekilde ev taşıyor, ileri derecede güvenlikli malzemeler ile olabilecek en iyi şekilde evinizi taşıyoruz.

Sargı malzemelerimiz müşterilerimizin piyasada bulduğu ambalaj malzemelerinden oldukça farklıdır. Son derece yüksek koruma sağlar ve darbe absorbe edici özelliğe sahiptir.

Haiz olduğu bu özellik ile istenmeyen her türlü durumda oluşabilecek hasar önlenmiş olur. Ayrıca personelimizin deneyimleri ile sahip olduğu yüksek öngörü sayesinde olumsuz durumlar gerçekleşmeden önlenmiş olacaktır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy Ev Taşımacılığı

Kurtköy ev taşımacılığı eşya sahipleri için oldukça stresli bir durum oluşturmaktadır. Ufak eşyaların toplanması, nakliyeci bulunması, elektrik, su, doğalgaz kapanışları ve açılışları, kiracılar için iyi bir ev arayışı, bazende yeni bir hayatın vermiş olduğu belirsizlikler.

Bütün bunlarla birlikte binbir zahmet ile alınan eşyaların yeni eve sorunsuz gidip gitmeyeceği konusunda ki merak da insanı son derece huzursuz etmektedir.

Kurtköy'de taşımacılık hizmeti verdiğimiz bölgeler:


Kurtköy Ev Taşımacılığı
Kurtköy Ev Taşımacılığı

Bizlerde bu konuda müşterilerimizi rahatlatmak ve eşyalarının emin ellerde olduğunu anlamaları için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikle yaptığımız hizmetlerde müşterilerimize her zaman açıklayıcı ve şeffaf olarak her türlü bilgiyi veriyoruz. Önceden taşınma adreslerimize davet ediyor, nasıl bir işçilik ile hizmet verdiğimizi gösteriyoruz.

Bizzat taşınan kişilere memnuniyetlerini sorma imkanı tanıyoruz. Çünkü bizler yaptığımız işe güveniyor, standarları yüksek bir çalışma yapıyoruz.

Kurtköy evden eve nakliyat ile eşya taşıyan müşterilerimizin çoğunluğu kendi kolilemelerini kendileri yapmakta, mobilya ve beyaz eşyalarının söküm, takım ve paketlemelerini bize bırakmaktadır. Kimi eşya sahipleri ise hiç bir şeye karışmak istememekte ve her şeyin firmamız tarafından yapılmasını istemektedirler.

Bu konuda tercih tamamen müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre karar vermelerine bağlıdır. Sizler hizmeti hayal edin bizlerde kendi şartlarımızı esneterek sizlere bu konuda beklentilerinize uygun bir şekilde hizmet verelim.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firmaları
Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşımalar konusunda merak edilenleri bizlerden öğrenebilir, Kurtköy evden eve taşımacılık konusunda her türlü sorunun cevabını bizlerden edinebilirsiniz. Sizlere günün bütün saatlerinde telefon üzerinden ulaşım imkanı sağlıyor, ayrıca haftanın bütün günleri çalışarak istediğiniz an evinizi taşımanızı sağlıyoruz.

Acil taleplerinizi istediğiniz an gerçekleştiriyor, nöbetçi nakliyeci gibi çalışıyor, her zaman araç sağlıyoruz. Taşıma araçlarımız kamyon, kamyonet, tır ve panelvan olarak boyutlarına göre ayrılmaktadır. Parça eşya taşınabildiği gibi, toplu şekilde ya da yoğun eşyalarda taşınabilmektedir.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Büro, ofis, hastane, banka, antika, piyano nakliye işlerini şehir içi ve şehirler arası olarak yapıyoruz. Kurtköy evden eve nakliyat firmaları içerisinde bizleri tercih eden müşterilerimizin beklediği her türlü hizmeti sunuyoruz. Bizleri arayarak her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik Kurtköy'den Türkiye'nin çeşitli şehirlerine taşınmak isteyebilirsiniz. Türkiye'nin çeşitli bölgelerine taşıma fiyatları listeledik. Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları her zaman uygun, müşteri bütçesini sarsmayan, kaliteli ve güvenli taşımacılığın karşılığı olarak bilinmelidir.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Nereden / Nereye 1+1 Eşya 2+1 Eşya 3+1 Eşya 4+1 Eşya
Kurtköy - Keçiören/Ankara Nakliyat Fiyatı
408 km. Yaklaşık 7 saat 7 dakika
3.300 TL 3.600 TL 3.900 TL 4.200 TL
Kurtköy - Selçuklu/Konya Nakliyat Fiyatı
658 km. Yaklaşık 9 saat 35 dakika
4.800 TL 5.100 TL 5.300 TL 5.600 TL
Kurtköy - Yüreğir/Adana Nakliyat Fiyatı
900 km. Yaklaşık 11 saat 31 dakika
6.300 TL 6.600 TL 6.900 TL 7.200 TL
Kurtköy - Eskişehir Nakliyat Fiyatı
265 km. Yaklaşık 6 saat 4 dakika
2.490 TL 2.790 TL 3.090 TL 3.390 TL
Kurtköy - Korkuteli/Antalya Nakliyat Fiyatı
646 km. Yaklaşık 10 saat 25 dakika
4.775 TL 5.075 TL 5.375 TL 5.675 TL
Kurtköy - Merkez/Tokat Nakliyat Fiyatı
778 km. Yaklaşık 11 saat 42 dakika
5.568 TL 5.868 TL 6.168 TL 6.468 TL
Fiyatlara asansörlü nakliye, paketleme ve kolileme hizmeti dâhil değildir!
Kat sayısı 3 ve üstü olduğunda asansörlü taşıma sağlanarak fiyata dâhil edilir.
A'dan Z'ye paketleme ve kolileme hizmeti istenildiğinde, oda sayısına göre + 500 TL dâhil edilir.

Kurtköy Eşya Depolama

Ayrıca Kurtköy eşya depolama hizmetimiz ile kısa ve uzun şekilde eşya depolama işlemlerinizi yapıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlemlerinizde dilediğiniz il ve ilçeye sizleri transfer ediyoruz. Kurtköy evden eve nakliyat firması olarak her zaman sizlere hizmet vermek için hazır beklemekteyiz.


Kurtköy Evden Eve Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org