Gebze Nakliyat Fiyatları

Kocaeli Gebze nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle müşteri temsilcilerimize taşıyacağınız eşyanın içeriği, miktarı, mobilya ve beyaz eşyalarınızın hangi tür olduğu, piyano, para kasası gibi özel ya da ağır eşyalarınızın olup olmadığı, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınız, bina asansörünün olup olmadığı ve bunun taşımada ne derece etkin kullanılacağı, dışarıdan evden eve nakliyat asansörü kullanılıp kullanılmayacağı, nereye gideceği gibi bir çok husus etken olmaktadır. Bu etkenler birleştirilip daha sonra fiyatlandırmaya geçilmektedir. Bir çok durumda ise ücretsiz olan ekspertiz hizmetimiz ile eşyalara bakıp fiyatlandırma yapmayı tercih etmekteyiz.

Fiyat bilgisi alırken müşteri temsilcilerimize eşyalarınızın hepsini ayrıntılı bir biçimde aktarmanız gerekmektedir. Müşterilerimiz ufak tefek eşyaları (tabak, çanak, kitap, giysi, yatak, yorgan gibi) kimin toplayacağını belirtmesi gerekmektedir. Bu husus konuşulmadığı takdirde fiyatlandırma bu eşyaların müşterilerimiz tarafından yapılacağı şekilde verilmektedir. Toplamalı taşıma isteyen müşterilerimiz telefonla yapılan görüşmelerde bunu özellikle belirtmelidirler.

Huzurkent Evden Eve Nakliyat
Huzurkent Evden Eve Nakliyat

Fiyatlamalar yapılırken özellikle şehirler arası taşımalarda bazen kilometre dışında güzergaha göre de fiyat farklılıkları olabilmektedir. İstanbul İzmir dönüşü ya da büyük şehir güzergahları nispeten daha uygun olabildiği gibi ters güzergahlarda fiyatlar biraz daha pahalı olabilmektedir. Tabi ki bu fiyatlar verilirken aracın boşken gideceği mesafe, gideceği ilden yük bulabilme oranı gibi bir çok veri değerlendirilerek yapılmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları alırken düşük fiyat veren firmalardan özellikle uzak durmak gerekmektedir. Yaşanılan mağduriyet oranlarına bakıldığında çok büyük bir oranının uygun fiyat veren firmalar tarafından yaşandığı görülmektedir. Kendini firma gibi gösteren kişilerde çoğunlukla fiyat verme işine girmektedirler. Sorunsuz bir taşıma için düşük fiyatlar kesinlikle elenmelidir. Ayrıca İnternet ortamında olan şikayet ya da memnuniyetlere kesinlikle itibar edilmemesi gerekmektedir.

Eşyalarınıza verdiğiniz değer ve önemi mutlaka nakliye işinde de göstermeniz gerekmektedir. Bu sebepledir ki en azından ortalama fiyatlara taşıtma yapmak her zaman en ekonomik olanıdır. Firmanızı seçerken de yaptığı taşımaları gözlemlemeniz en iyi olanıdır. Unutulmamalıdır ki her söylediğinize ve istediğinize hiç düşünmeden evet diyen ve size hiç itiraz etmeyen, öneri sunmayan kişiler sadece sizin onla anlaşmanız için elinden geleni yapmaktadırlar. Bu kişilerin asıl yüzleri taşıma günü belli olmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Nereden / Nereye 1+1 Eşya 2+1 Eşya 3+1 Eşya 4+1 Eşya
Gebze - İstanbul Nakliyat Fiyatı
54,4 km. Yaklaşık 4 saat 4 dakika
1.224 TL 1.524 TL 1.824 TL 2.124 TL
Gebze - Ankara Nakliyat Fiyatı
394 km. Yaklaşık 7 saat 2 dakika
3.264 TL 3.564 TL 3.864 TL 4.164 TL
Gebze - İzmir Nakliyat Fiyatı
423 km. Yaklaşık 6 saat 52 dakika
3.400 TL 3.700 TL 4.000 TL 4.300 TL
Gebze - Eskişehir Nakliyat Fiyatı
263 km. Yaklaşık 6 saat 3 dakika
2.478 TL 2.778 TL 3.078 TL 3.378 TL
Gebze - Antalya Nakliyat Fiyatı
622 km. Yaklaşık 10 saat 5 dakika
4.632 TL 4.932 TL 5.232 TL 5.532 TL
Fiyatlara asansörlü nakliye, paketleme ve kolileme hizmeti dâhil değildir!
Kat sayısı 3 ve üstü olduğunda asansörlü taşıma sağlanarak fiyata dâhil edilir.
A'dan Z'ye paketleme ve kolileme hizmeti istenildiğinde, oda sayısına göre + 500 TL dâhil edilir.

Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org