Gebze Eşya Taşıma Firmaları

Kocaeli Gebze’de Eşya Taşıma firması olan şirketimiz Kocaeli Gebze içerisinde şehir içi ve şehirler arası olarak tüm Türkiye’yi kapsayan bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Firmamız uzun yıllar önce Çayırova ve Gebze bölgesinde taşımacılık faaliyetleri yürütürken, personel ve araç kadrosunu genişleterek il ve bölge sınırlarını aşacak şekilde hizmet sunmaya başlamıştır.

Özellikle yaz aylarında okulların tatil olması ve memurların tayin yerlerinin açıklanması ile birlikte evden eve nakliyat sektöründe büyük bir hareketlilik başlar. Bu hareketlilik ile birlikte sezona hazırlanmış şirketler, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve kaliteli bir iş çıkarmak için azami özen gösterirler. Fakat bu hareketliliği fırsata çeviren ve sadece kazancına bakan bazı şirket ya da şahıslar günü kurtarma derdi ile sadece adı taşıma olan bir iş gerçekleştirmekte ve taşınan kişiler için üzücü sonuçları olan bir iş yapmaktadırlar. Telefonla görüşüldüğü zaman her türlü vaadi veren ve her istediğinize tamam diyen kişiler işe başladıklarında tamamen farklı bir uygulama ile sizi karşılamaktadırlar. Özellikle düşük fiyatlar veren kişi ve şirketlerden uzak durmak gerekmektedir.

Gebze Eşya Taşıma Firmaları
Gebze Eşya Taşıma Firmaları

Bizler firma olarak müşterilerimize Gebze’de hükumet konağının hemen karşı arka sokağında yer alan ofisimizden hizmet sunuyor ve müşterilerimiz dilerlerse buradan kendileri ile yüz yüze görüşme sağlayarak, yaptığımız hizmetlerin görsellerini ve videolarını sizlere sunuyor, kullandığımız malzemeleri ayrıntılarıyla tanıtıyoruz. Kullandığımız malzemeler bulunabilecek en kaliteli ürünler olup, işçiliğin en iyisini kullanıyor, uzman mobilyacılar ile çalışıyoruz. Ahşap ürünlerinizi itina ve büyük bir özenle kuruyor beklediğiniz hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Gebze ve Çayırova bulunan araç parkurumuz ile burada bulunan müşterilerimize hızlı ve anında bir hizmet imkanı sağlıyor, il dışı taşımalarda ya da farklı bölgelerden geri dönüşlerde rezervasyon usulü ile taleplerinizi topluyor, sefer ve güzergah ayarlaması yaparak araçların bu doğrultuda koordinasyonu sağlanarak taşıma işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat tercihini bizden yana kullanan müşterilerimiz her daim memnun kalmışlardır ve başka taşımalarında da bizleri tercih etmektedirler. Bizler de bunun bilinci ile en iyi hizmeti sunma çabası ile çalışarak Gebze Evden Eve Nakliyat ta en iyi taşımayı gerçekleştiriyor ve bunu kalıcı kılacak şekilde her zaman yenilikler getirerek çalışıyoruz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org