Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gebze asansörlü evden eve nakliyat işini yıllardır yapan firmamız, ev eşyalarınızı yüksek katlardan ya da merdivenlerin taşımaya elverişsiz olduğu durumlarda gerçekleştiriyor.

Taşımayı kolay, pratik ve hızlı bir hale getiriyor. Camınız, balkonunuz ve kapısı yeterli genişlikte ise, cephenizde asansör kurulmasına engel teşkil edecek, bahçe, ağaç, mesafe farkı, elektrik telleri gibi asansör kurulmasına mani olacak bir durumda yok ise, asansör hizmetimiz ile taşımayı gerçekleştiriyoruz. Ev Eşya Taşınmasında 10% indirim referanslı müşterilerimize veriyoruz.

Gebze Asansörlü Taşıma Hizmeti

Gebze’de son yıllarda asansörlü ev taşıma firmaları giderek artmaya başlamıştır. Merdivenden eşya taşımanın zor ve zahmetli olması ayrıca uzun zaman alması, bazı binaların merdivenlerinin taşıma yapmaya elverişsizliği gibi bir çok nedenden ötürü asansöre büyük bir yönelim oluşmuştur. Bu talep artışı firmaları asansörlü taşımacılığa yönlendirmiş ve bu hizmeti sunan şirketler günden güne çoğalır hale gelmiştir.

Gebze Asansörlü Taşıma Hizmeti
Gebze Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlerimiz bir taşıma aracına sabit olarak, taşıma yapacak araçtan tamamen bağımsız bir kamyonet ile transfer edilmektedir. Rayların ileri geri hareketi ile yükseklik ayarı yapılmakta, taşıma yapan sepeti raylar üzerinde yukarı ve aşağı hareket ederek eşyayı yukarıdan aşağıya veya aşağıdan yukarıya taşımaktadır.

Balkondan ya da pencereden eşya sepet üzerine konulur, sepet doğrudan araç kasasına doğru iner ve aşağıdaki personel eşyayı asansör sepetinden alıp doğrudan kamyonun içerisine yerleştirir. Bu hem kolaylık sağlar hem de zamandan büyük tasarruf ettirir.

Gebze asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızı şehir içi ve şehirler arası olarak, Türkiye’nin bütün illerine taşıyor, ve yine Türkiye’nin bütün bölgelerinden geri dönüş sağlayabiliyor, eşyalarınızı başka bölgelere getirebiliyoruz. İl içi ve il dışı olarak profesyonel ve güvenilir bir taşıma yaptırmak istiyor, kurumsal bir firma arıyorsanız o zaman doğru adrestesiniz demektir.

Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ev Eşya Taşınmasında 10% İndirim.

Ev Eşya Taşınmasında 10% İndirim almak, taşıma günü için rezervasyon açtırmak ve belirlediğiniz günde evinizi taşıtmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz bütün bilgileri temsilcilerimize aktarabilirsiniz. Firmamız Ayrıca sadece Gebze’de değil Kocaeli’nin (İzmit) bütün ilçelerine hizmet verebiliyoruz.

Kocaeli Gebze Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti bizlerle zamanında, hızlı, güvenilir ve kaliteli olmaktadır. Evden eve eşya taşımacılığında yeterli tecrübe ve kalifiye personelimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Asansörlü nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz Asansörlü Nakliye Fiyat Hesaplama formunu kullanarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olun.


Gebze Asansörlü Nakliyat İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org