Gebze Çeyiz Taşıma

Gebze’de çeyiz taşıtmak isteyen müşterilerimize özel tekliflerimiz vardır.

Düğün yapmak oldukça maliyetli ve yoğun geçen bir süreçtir. Bu süreçte kız isteme, söz, nişan, kına gecesi ve düğün yapılmaktadır. Bütün bunları yaparken çeyiz taşınma işlemine gelindiği zaman bir nakliyeci arayışı hasıl olur. Sizlere bu konuda yardımcı oluyor ve dilediğiniz ebat aracı adresinize gönderiyoruz. Tabi burada araç boyutu seçerken eşya içeriği ve gidilecek yer çok önemlidir.

Şehirler arası taşımalarda parça eşya olarak taşımak bütçeyi yormayan bir işlem olacaktır. Şehir içinde ise eşya miktarıne göre ebatlar belirlenmektedir. Bütün bunların dışında size gelecek olan nakliye aracının kapalı kasa olması gerekmektedir. Kapalı kasa nakliye aracı ile taşımalar yağıştan ve tozdan etkilenmeden yapılmaktadır.

Çeyiz Eşyası Taşıma
Çeyiz Eşyası Taşıma

Bizler Gebze’de çeyiz eşyası taşımacıları olarak, sizlere mutlu gününüzde kolaylıklar sağlamak ve yardımcı olmak için varız. Dilerseniz sadece nakliye hizmeti verebildiğimiz gibi personel hizmeti ile taşınmasını da üstlenebilmekteyiz.

Çeyiz eşyaları genellikle maneviyatı yüksek olan ve bundan dolayı oldukça değer verilen eşyalardır. Bizlerde bunun bilinci ile onlara hasas davranacak ve oldukça dikkatli olacağız. Gereken özeni göstererek taşıma işlemini gerçekleştireceğiz.

Şehirler Arası Çeyiz Taşıma

Şehirler arası çeyiz taşıma işleminde ise genellikle büyük kamyonlar ile taşıma yapmaktayız. Aynı güzergah ya da yakın güzergahta olan bir kaç eşya ile birlikte sizin çeyiz eşyanızıda alıp, sırası ile bu eşyaların teslimatını yapmaktayız. Yine kapalı kasa olan bu araçlarda iyi bir istif yapıp eşyalarınız yoldaki titremelere maruz kalmayacak şekilde iplerle sabitleyerek transferini gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler Arası Çeyiz Taşıma
Şehirler Arası Çeyiz Taşıma

İller arası çeyiz taşıma işlemlerinizde bizleri önceden aramanız ve rezervasyon açtırmanız gerekmektedir. Aksi halde son dakika yaptığınız istekler ya özel araç olarak karşılanacak ya da bekletilmesi gerekecektir. Bu da tabi sizin uygunluk durumunuza göre belirmeniz gerek bir süreç ve tercihtir.

Gebze çeyiz nakliyat işleriniz için bizleri istediğiniz zaman arayabilir, telefonlarımıza her an ulaşabilirsiniz.

Gebze Çeyiz taşıma ile ilgili her türlü soru ve önerilerinizi bize iletebilir, özel istekte bulunabilir, hizmetinizi farklı bir uygulama ile talep edebilirsiniz.

Bizler de sizin bu en mutlu olduğunuz günlerde her türlü esneklik ve kolaylığı sağlayarak yanınızda olup, sizlere her daim destek olma sözü veriyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz daha sonra mutlaka yine bizi tercih etmişlerdir.

Sizlerde bu konuda güvenilir bir firma arıyorsanız bizlerle iletişim kurarak referanslarımızı görebilir, taşıma işlemleriniz için dilediğiniz güvenceyi alabilirsiniz.

Gebze’de çeyiz eşyası taşıması yapan nakliyeciler içerisinde bizleri tercih eden müşterilerimize her daim teşekkürü bor biliriz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org