Gebze Ev Eşyası Taşımacılığı

Gebze Ev Eşyası taşımacılığı işlerinde yılların getirdiği tecrübe ve deneyim ile profesyonelliği yakalamış olan firmamız, müşterilerinin memnuniyeti için çalışıp, en iyi hizmeti vererek tercih edilir bir firma olmuştur.

Şehir içi ve şehirler arası olarak taşıma yapıp, Kocaeli içinde ve Türkiye’nin her yerinde profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Ev taşımacılığı işlerinde güven ve kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Kocaeli Gebze’de bulunan ofisimizden hızlı ve zamanında taşımalar gerçekleştirmekte, burada müşterilerimiz ile ile yüz yüze görüşmekte ve detaylı bilgi aktarımını bizzat yapmaktayız.

Gebze Ev Eşyası Taşımacılığı
Gebze Ev Eşyası Taşımacılığı

Gebze ev eşyası taşımacılığı profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Maalesef bu işi yeteri kadar tecrübesi olmayan firmaların icra etmesi sonucu ev taşıma işlemlerinde çokça mağduriyetler yaşanmış ve insanlar ev taşımaktan çekinir hale gelmişlerdir.

Bundan mütevellit bu sektöre karşı bir ön yargı oluşmuş ve genel olarak kötü bir sektör olarak anılmaya başlamıştır.

Bizler de bu ön yargıları yaptığımız taşımalar ile yıkmakta, müşterilerimizin hassasiyetlerine özellikte dikkat etmekte ve güvenlerini kazanarak bir sonraki taşımalarda bizleri tercih etmelerini sağlamaktayız. Sektörde her zaman sıra dışı davranmakta ve yenilikler ile göze çarpmaktayız.

En kaliteli ambalaj malzemelerini kullanmakta ve işini bilen personelle taşıma yapmaktayız. Müşterilerimize her zaman güler yüzlü personel ve temsilcilerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Kocaeli Gebze’den Türkiye’ye yayılan ağımız ile her zaman ve her yerde gidiş ve dönüş olarak taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kamyon, Kamyonet ve Tırlarımız ile ülkemizin bütün şehirlerinde dolaşıyoruz. şehir içi ve iller arası taşıma yapıyoruz.

Ev eşyası, ofis, büro, mağaza, dükkan, iş yeri, kolili malzeme, antika, para kasası, piyano, hastane, banka taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız kapalı kasa olup içleri özel olarak eşya taşımacılığı için dizayn edilmiştir.

Eşyayı sabitleyen konsüller sayesinde yoldaki titreşimlerden eşyalarınız sallanmaz ve uzun yollarda dahi yerinden kıpırdamadan sabit bir şekilde transfer olur. Kalın baloncuklu naylon şeklinde olan ambalaj malzemelerimiz son derece dayanıklıdır ve istenmeyen olumsuz durumlara karşı son derece korunaklıdır.

Özel olarak üretilen bu malzemeler ile eşyalarınız en iyi şekilde ve güvenle taşınır, müşterilerimiz de bizim taşımalarımızdan son derece memnun kalarak bizleri kendi arkadaş, eş ve dostlarına tavsiye ederler.

Bizlerde bunun sayesinde her geçen gün büyüyen bir firma olup, daha fazla araç kadrosuyla aynı anda daha fazla taşıma yapar hale gelmekteyiz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org