Kocaeli Gebze Nakliyeciler

Kocaeli Gebze Nakliyeciler Kocaeli’nin nüfusu en yoğun olan ilçesi olan Gebze’de şehir içi ve şehirler arası taşımacılık faaliyetleri icra ediyoruz. Bütün Türkiye’de taşıma işlerini gerçekleştiriyoruz. Gebze Nakliyeciler içerisinde iş yoğunluğu, araç sayısı ve tercih edilme oranı olarak lider konumda olan firmamız, sunduğu sıradışı özellikteki hizmet şekli ile aradığınız hizmeti sizlere sunacaktır.

Bir taşımadan beklediğiniz özellikler nelerdir? Bizler taşımalarımızda sizlere en iyi paketleme, itinalı taşıma, ustalıkla mobilya sökümü, takımı, güven ve özenle hizmet veriyoruz. Ayrıca istek ve önerilerinizi önemsiyor, bunlara uyarak hizmet standartlarımızı şekillendiriyoruz. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine talepler doğrultusunda seferler düzenliyor, zamanlamalara özen gösteriyor, müşterilerimizi mağdur etmeden zamanında alım ve teslimatlara her zaman özen gösteriyoruz.

Gebze Nakliyeciler
Gebze Nakliyeciler

Profesyonel paketleme çalışmalarımız içerisinde iki şekil hizmet çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlardan ilki standart hizmette yer almaktadır. Standart hizmette mobilya ve beyaz eşyalar firmamız tarafından paketlenir, Diğer toplamalı diye tabir ettiğimiz hizmette ise her şey firmamız tarafından paketlenir, müşteri hiç bir şeyi kolilemez ya da peketlemez. Burada tercih müşteriye ait olmaktadır.

Gebze nakliyeciler içerisinde kurumsal bir firmamı arıyorsunuz? Eşyalarınızın güven içerisinde mi gitmesini istiyorsunuz? Güvenebileceğiniz bir taşıma firmasımı arıyorsunuz? Bu konuda sizlere bazı tavsiyelerimiz olacaktır. Bir firmanın kurumsallığı web sitesinin güzelliği ya da logo veya sıfır sekiz yüz ellili bir numara ile olmamaktadır. Firma yaptığı işlerle, aldığı referanslarla, şeffaflığı ve kendine güveni ile kaliteli bir firma olduğunu ortaya koyar. Taşımalarını gönül rahatlığı ile teşhir edebilen firma en güvenilir firmadır.

Bizler kullandığımız bant’a kadar her malzememizi sizlerin memnun kalmanız için özenle belirliyoruz. Kaliteli yapıştırıcı bantlarımız mobilya üzerinde reçine bırakmamakta, kolaylıkla kalkmaktadır. Ambalaj malzemelerimiz ise en kaliteli malzemeler olmakla birlikte, atık malzemelerden yapılmamış, birinci sınıf, yırtılmaya karşı dayanıklı, darbe sönümleme özelliği olan ve darbeyi eşyaya kolaylıkla iletmeyen malzemelerdir. Ayrıca araçlarımızda mobilya ile ilgili bir çok yedek parça mevcut olup, sizlerin memnun olması için mobilyalarınızı en iyi şekilde söküp takmaktayız.

Kocaeli Gebze Nakliyeciler ile ilgili her taleplerinizde bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir, dilediğiniz an taşıma işlerinizi yaptırabilirsiniz. İl içi ve il dışı evden eve nakliyat işlerini gerçekleştiriyor, Bütün il ve ilçelere aralıksız nakliye hizmeti veriyoruz.


Gebze Nakliyeciler İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org