Nakliye Fiyat Hesaplama

Nakliye fiyat araştırması yaparken, göz önünde bulundurulması gereken birçok neden vardır. İstenen hizmete göre Nakliye Fiyat Hesaplama yapılır.

Bu etkenler şu şekildedir: başlangıç ve varış yerinin kaç kilometre olduğu, taşınacak oda sayısı, yüksek katlar için tek ya da çift taraflı asansör kurulumu, taşınılacak konumun kaçıncı kat olduğu, çalışacak personel sayısı, eşyanın metre küpüne bağlı kullanılacak (küçük, orta ve büyük) araç türü, kolileme ve montaj gibi hizmetler baz alınır.

Firmamız fiyatlar konusunda tamamı ile şeffaf olduğundan, nakliye fiyat hesaplama formunu sizler için hazırladı. Şehirler arası nereden nereye alanında güzergah kısmında bir değişiklik yok ise, çıkan fiyatlar ile size teklif edeceğimiz fiyat, hemen hemen aynı olacaktır.

Nakliye Fiyat Hesaplama Formu

Evden Eve Nakliyat Fiyatını Belirleyen Unsurlar?

Fiyatlamalar yapılırken özellikle şehirler arası taşımalarda bazen kilometre dışında güzergaha göre de fiyat farklılıkları olabilmektedir. Örneğin İstanbul İzmir dönüşü ya da büyük şehir güzergahları nispeten daha uygun olabildiği gibi, ters güzergahlarda fiyatlar biraz daha pahalı olabilmektedir.

Tabi ki bu fiyatlar verilirken aracın boşken gideceği mesafe, gideceği ilden yük bulabilme oranı evden eve nakliyat fiyatını belirleyen unsurlar arasında yer alıyor.

Nakliye Fiyatı Alırken Bilmeniz Gerekenler

Evden Eve Nakliyat Fiyatları alırken düşük fiyat veren firmalardan özellikle uzak durmak gerekmektedir. Yaşanılan mağduriyet oranlarına bakıldığında, çok büyük bir oranının uygun fiyat veren firmalar tarafından yaşandığı görülmektedir.

Kendini firma gibi gösteren kişilerde çoğunlukla fiyat verme işine girmektedirler. Sorunsuz bir taşıma için düşük fiyatlar kesinlikle elenmelidir. Ayrıca İnternet ortamında manipuleye çok açık olan, şikayet ya da memnuniyetlere kesinlikle itibar edilmemesi gerekmektedir.

Nakliye Fiyatı Alırken Bilmeniz Gerekenler arasında en önemli husus, detayları firmadan öğrenin, eşyanın nasıl taşınacağını, paketleme şeklini ve konum olarak yakınsanız ekspertiz hizmeti isteyin.


İletişim Bilgileri
Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org