Şekerpınar Evden Eve Nakliyat

Çayırova Şekerpınar evden eve nakliyat ile her türlü nakliye ihtiyacınızı karşılıyoruz. İster kuru yük taşımacılığı isterseniz ev taşıma hizmetimiz ile ne taşıtmak isterseniz bizler ona yönelik olarak çalışma yapıyoruz. Evini bizlerle taşıtmak isteyen müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve son derece korunaklı bir eşya taşımacılığı işlemi ile taşımalarını yapıyoruz. Buradan yaptığımız uygulamar ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Şekerpınar evden eve nakliyat ile şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Şekerpınar Evden Eve Nakliyat
Şekerpınar Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak son yıllarda köyden kente göçlerin artması ve memurların tayin durumlarında artma olduğu için oldukça sık gerçekleştirilen bir durumdur.

Eskiden sadece açık kasa kamyonlar ile yapılan bu işlem, insanların daha kolay şekilde evini taşıtmak istemesi nedeniyle evden eve nakliyat sektörü ortaya çıkmış ve son yıllarda artan firmalar ile oldukça kalabalık bir sektör haline gelmiştir.

Hızla artan bu firmalar sektörde kaliteyi düşürmüş ve insanların canı bu sebepten çokça yanmıştır. Yaşanılan tatsız durumlardan dolayı eşya sahipleri evden eve nakliyat firması seçerken daha seçici olmaya başlamışlar ve bilinçlendikleri için taşıma firmaların hangi özelliklere haiz olması gerektiğini bilerek onlara çeşitli sorular yöneltmeye başlamışlardır.

Tabi ki bu görüşmelerin büyük çoğunluğu telefon üzerinden olduğu için firma temsilcileri genellikle her şeye olumlu cevap vermektedirler. Bizler ise müşterilerimize son derece şeffaf davranarak onları taşımalarımıza davet etmekteyiz. Bu sayede bizzat gözlem yapmalarını sağlamakta, her hangi bir yönlendirme olmadan kendilerinin tercih yapmalarını sağlamaktayız.

Çayırova Şekerpınar mahallesi evden eve nakliyat ile ilgili en yakın taşımamızı görmek için bizlere bu konuda taleplerinizi iletirseniz sizleri en yakın adrese yönlendirebiliriz. Bizler her zaman yaptığımız işlere güveniyor ve son derece açık davranıyoruz.

Şekerpınar Taşımacılık Hizmeti
Şekerpınar Taşımacılık Hizmeti

Bizler sizlerle taşıma yapcağımız gün konusunda anlaştıktan sonra belirttiğimiz günde adresinize nakliye aracımız ile geldikten sonra öncelikli olarak eşya sarma ve mobilya sökme işlemine başlamaktayız.

Ardından eşyalarınızı araç içerisinde istifleyerek sabitlemeye başlarız. İstif yaparken sıralamalara uyar ve belirli bir kural çerçevesinde dizimini gerçekleştiririz.

Şekerpınar Taşımacılık Hizmetleri

Kapalı kasa kamyon, kamyonet ya da tırlar ile nakliyeyi yapar, teslimat adresinde ise eşyalarınızı sizlerin istediği yerlere kabaca yerleşimini yapar, mobilyalarınızı kurarız. Ancak duvara sabitleme, elektrik işçiliği, televizyon kurulumu, korneş, stor perde ve avize takımını yapmayız.

Bu konuda ısrar edilmesi doğru değildir. Çünkü bu uygulamalar sektör kapsamı dışında olmakta ve personelin bu konuda her hangi bir eğitimi bulunmamaktadır.

Şekerpınar evden eve nakliyat ile ilgili tercihinizi bizden yana kullanın, taşımalarımızda sizlere her zaman güleryüzlü ve kaliteli bir hizmet sunalım. Taşımacılıkta uzun yıllardır hizmer vermekte ve bu konuda gereken bütün donanıma haiz bulunmaktayız.

Şekerpınar ev taşımacılığında öncü firma olarak bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


Gebze Nakliye İletişim Bilgileri Aşağıda yer alan adres, telefon ve eposta bilgilerinden bize ulaşın.
Sultan Orhan Mahallesi 1105 Sokak
No:11 41400 Gebze / Kocaeli
0507 703 08 01 E-posta: info@gebzeevdenevenakliye.org